OPAKOFARBWiadra
 O Firmie | Oferta | Certyfikaty | Katalog | Wsparcie z UE | Kontakt | Polityka cookies | 
-
 
pl   en   de   ru  
   - Puszki - Wiadra - Kanistry

Wiadro cylindryczne o średnicy nominalnej Ø153 mm

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Pierścień jest podwójnie zawalcowany do pobocznicy i uszczelniony. Dno jest podwójnie zawalcowane do pobocznicy i uszczelnione. Rączka wykonana jest z taśmy polipropylenowej. Możliwe jest wykonanie wiadra w wersji do wyrobów wodorozcieńczalnych.

Wiadro cylindryczne o średnicy nominalnej Ø153 mm o pojemności 3 l


Wiadro cylindryczne o średnicy nominalnej Ø176 mm

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Pierścień jest podwójnie zawalcowany do pobocznicy i uszczelniony. Dno jest podwójnie zawalcowane do pobocznicy i uszczelnione. Rączka wykonana jest z taśmy polipropylenowej. Możliwe jest wykonanie wiadra w wersji do wyrobów wodorozcieńczalnych.

Wiadro cylindryczne o średnicy nominalnej Ø176 mm o pojemności 5 l


Wiadro stożkowe typu Tulip z wieczkiem wciskanym w pierścień

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Pierścien jest podwójnie zawalcowany do pobocznicy i uszczelniony. Wieczko, wciskane w pierścień, uszczelnione jest uszczelką i zabezpieczone przed wypadnięciem specjalnie ukształtowanym przetłoczeniem. Dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy i uszczelnione. Kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego o średnicy Ø 2,7 mm. Możliwe jest wykonanie wiadra w wersji do wyrobów wodorozcieńczalnych.

Wiadro stożkowe typu Tulip o pojemności 5 l z wieczkiem

Wiadro typu Tulip otrzymało wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie opakowań
PakStar 2006

Kliknij aby powiększyć


Wiadro stożkowe z wieczkiem wciskanym typu "Master"

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Wieczko typu "Master" uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej i zabezpieczone przed wypadnięciem sześcioma specjalnie ukształtowanymi przetłoczeniami. Dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy i uszczelnione uszczelką z masy uszczelniającej. Kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego o średnicy Ø 2,7 mm. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości.

Wiadro stożkowe typu Master o pojemności 5 l z wieczkiem

 


 

Wiadro stożkowe typu "Z" z wieczkiem wciskanym typu "Master"

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Wieczko typu "Master" uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej i zabezpieczone przed wypadnięciem sześcioma specjalnie ukształtowanymi przetłoczeniami. Dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy i uszczelnione uszczelką z masy uszczelniającej. Kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego o średnicy Ø 2,7 mm. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości. Wiadro typu "Z"nie posiada przetłoczenia usytuowanego 61,5 mm od górnej krawędzi.

Wiadro stożkowe typu Z-Master o pojemności 3 l


Wiadro stożkowe z wieczkiem koronowym typu "K"

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Wieczko uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej i zamykane do pobocznicy specjalną zamykarką. Dla wiader o pojemnościach od 2,5 l do 7 l dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy a dla wiader o pojemnościach od 10 do 20 l dno jest podwójnie zawalcowane do pobocznicy. Zawalcowanie dna z pobocznicą uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej. Dla wiader o pojemności od 2,5 l do 7,0 l kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 2,7 mm; dla wiader o pojemności od 10,0 l do 20,0 l kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 3,9 mm z uchwytem z tworzywa sztucznego. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości.

Wiadro stożkowe o pojemności 20 l z wieczkiem koronowym

 


 

Wiadro stożkowe z wieczkiem koronowym typu "K" - nowy rodzaj

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Wieczko uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej i zamykane do pobocznicy specjalną zamykarką. Dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy. Zawalcowanie dna z pobocznicą uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej. Kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 3,9 mm z uchwytem z tworzywa sztucznego. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości.

Wiadro stożkowe o pojemności 25 l z wieczkiem koronowym - nowy rodzaj

 


 

Wiadro stożkowe z wiekiem nakładanym i zamknięciem za pomocą pierścienia z zaciskiem dźwigniowym

Wiadro wykonane jest z blachy ocynowanej. Zamknięte wiekiem nakładanym, połączonym z pobocznicą pierścieniem z zaciskiem dźwigniowym zabezpieczonym przed otwarciem plombą. Uszczelnienie wieka wykonane jest z masy uszczelniającej. Dla wiader o pojemnościach od 2,5 l do 7 l dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy a dla wiader o pojemnościach od 10 do 20 l dno jest podwójnie zawalcowane do pobocznicy. Zawalcowanie dna z pobocznicą uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej. Dla wiader o pojemności od 2,5 l do 7,0 l kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 2,7 mm; dla wiader o pojemności od 10,0 l do 20,0 l kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 3,9 mm z uchwytem z tworzywa sztucznego. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości.

Wiadro stożkowe o pojemności 5 l z wieczkiem nakładanym i zamknięciem za pomocą pierścienia z zaciskiem dźwigniowym

 


 

Wiadro stożkowe z wieczkiem wciskanym typu "W"

Wiadro i wieczko wykonane są z blachy ocynowanej. Wieczko wciskane typu "W" uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej i zabezpieczone przed wypadnięciem ośmioma specjalnie ukształtowanymi przetłoczeniami. Dno jest potrójnie zawalcowane do pobocznicy. Zawalcowanie dna z pobocznicą uszczelnione jest uszczelką z masy uszczelniającej. Kabłąk wykonany jest z drutu ocynkowanego Ø 3,9 mm z uchwytem z tworzywa sztucznego. Wiadro to jest opakowaniem proekologicznym umożliwiającym wylanie całej jego zawartości.

Wiadro stożkowe o pojemności 10 l z wieczkiem wciskanym

promocje

 

 powered by netadmin 6.93